Портал Молодіжних Організацій


"МОЛОДІСТЬ"


ВМГО "Українська ліга молодих підприємців"Про УЛМП

26.10.2011

Пройшла всеукраїнська акція "Безробіттю - НІ!"

Проблема безробіття сьогодні торкається чи не кожного третього жителя України. Внаслідок економічної кризи чи змін у соціально-політичному житті країни люди працездатного віку не мають роботи взагалі або мають лише випадковий чи сезонний заробіток. Тому безробіття є головною соціальною проблемою сучасного суспільства.

Професійна підготовка і навчання молоді велика проблема не лише для служб зайнятості. Нею постійно повинно опікуватися усе суспільство. Прогнозувати, які професії нині потрібні для виробництва і управління, без яких не обійтися у майбутньому необхідно на державному рівні. Лише тоді наша країна зможе посісти гідне місце серед розвинутих держав. Але нажаль, держава поки що неспроможна вирішувати всі проблеми самотужки. Тому всім громадським об'єднанням варто працювати над цими питаннями та шукати ефективні форми їх вирішення. Лише створивши в Україні сприятливе підприємницьке середовище можливо вирішити багато важливих проблем, у тому числі і для розвитку економічної активності молоді, та реалізації її трудового потенціалу.

Небайдужі до проблеми сьогодення зібралися на круглому столі, котрий проводить Всеукраїнська молодіжна громадська організація "Українська ліга молодих підприємців". Захід проходив 19-23 жовтня 2011 року у готельному комплексі "Кларк" м. Біла Церква. У форумі брали участь 140 членів організації та молодіжне середовище. Відповідальним за захід був обраний Юрій Худин.

Основною темою обговорення було "Подолання безробіття в Україні". Присутні ділилися досвідом та думками, також були проведені семінари та представлені проекти з даної тематики. Заходи проведено в рамках акції "Безробіттю-"Ні!"

Нагадаємо, члени організації брали активну участь у забезпеченні консультативної допомоги під час розробки Закону "Про забезпечення молоді, яка отримала вищу або професійно-технічну освіту, першим робочим місцем з наданням дотації роботодавцю".
© 2005-2019
Портал "Молодість"
Адреса: м.Київ, вул.Горького, 95
Телефон: (044) 374-07-10
E-mail: info@molod.kiev.ua