Портал Молодіжних Організацій


"МОЛОДІСТЬ"


Новини


Архів новин за 2008 рік
Архів новин за 2009 рік
Архів новин за 2010 рік

15.09.2021

Дорогі колеги, Ось і завершилися Всеукраїнські тренінги « Молодь – за використання індивідуальних малих транспортних засобів». Ми активно відпрацювали протягом 11-14 вересня в селищі Луги, Івано-Франківської області. Вході тренінгів, науковці з Університету ім.Сікорського «КПІ», молоді активісти та представник Національної Поліції випрацювали способи взаємодії при користуванні індивідуальними малими транспортними засобами. Цікавим фактом стало, всебічна зацікавленість в цьому питанню. А дружня атмосфера, завдяки спільній зацікавленості, сприяла максимальній ефективності. Тож, всі майже 100 осіб , домовилися взаємодіяти, навіть після закінчення основної частини програми. МИ щиро вдячні Мінмолодьспорту за підтримку і плануємо розширити сферу наших заходів в подальшому.
05.09.2021

Шановні друзі, В цьому році, ми продовжуємо свою, освітньо-виховну діяльність. За ініціативи Одеського осередку наші заходи будуть спрямовані на вирішення сучасно проблематики - взаємодії між громадянами котрі користуються модним малогабаритним транспортом(моно колеса, самокати, гіроскутери тощо). Захід пройде за підтримки Міністерства молоді та спорту України. Місце проведення - селище Луги Івано-Франківської області.Протягом 11-14 вересня на Всеукраїнських тренінгах " Молодь - за використання індивідуальних малих транспортних засобів" будуть відпрацьовано поради і правила користування цими сучасними засобами пересування з метою їх популяризації в Україні. Тож Громадська організація "Всеукраїнське молодіжне об'єднання республіканських християн" як завжди в тренді.

01.10.2019

Відбувся захід "Всеукраїнські тренінги "Молоді патріоти - за збереження природи"

За підтримки Міністерства молоді та спорту України Громадська організація "Всеукраїнське молодіжне об'єднання республіканських християн" в рамках програми " Молоді патріоти - за збереження природи " з 18 квітня по 1 вересня 2019 р. провела ряд заходів передбачених в програмі: тренінги, зустрічі між молоддю, патріотичними авторитетами та фахівцями з екологічних питань.

В ході роботи учасників, молодь відвідала Івано-Франківську станцію аерації, та наочно поспілкувалась і побачила важливість бережного ставлення до природних ресурсів у побуті. Молодь мала нагоду поспілкуватись з офіцером розвідки ЗСУ Мологилою Віталієм, щодо необхідності використання патріотичних чинників у вихованні підростаючого покоління. Учасники заходу отримали цікаву інформацію в Науковому Містечку при місцевому Університеті переглянувши "Шоу Тесли".

Кількість безпосередніх учасників склала 82 осіб і 5 чоловік оргкомітету. Додатково залучені в якості консультантів 4 фахівця на безоплатній основі. Опосередковано загалом охоплено понад 1800 осіб. Ми здивовані, але до нашого проекту долучається все більше жінок - понад 57% безпосередніх учасників.

Найактивніше приймали участь в тренінгах цього року представники Хмельницької та Одеської областей.

Найбільш зацікавленими в методичній літературі в 2019 році виявились представники Рівненської, Сумської та Київської областей. Ланцюговою реакцією подовження заходів пройшло в різних регіонах України.

Результат заходу повністю виправдав очікування оргкомітету - частину цьогорічного тиражу нашої брошури "Збережи Енергію" забрали навіть у дитячі табори. Ряд учасників попередніх років почали провадити бізнес у сфері енергетики і охорони довкілля.

Представник нашої Київської міської організації - Ситник Олександр, як кадровий працівник Національно Поліції, в ході тренінгу "Енергозбереження як форма патріотизму", розповів що перемога створюється і в повсякденному житті. Саме плеканням державних ресурсів, не псуванням громадського майна, бережним ставленням до громадських побутових вигод.

Важливим став той факт, що проблематика збереження довкілля, патріотизму та розвитку держави в цілому, стала дійсно тою темою, яка жваво спонукала до дискусії і молодь, і знаних особистостей. В ході діалогу виявились позитивні настрої між представниками поколінь.

Тож ми уже готуємося до чергових кроків на ниві молодіжного патріотизму та варті природних багатств України.20.05.2019

Анонс заходу "Всеукраїнські тренінги "Молоді патріоти - за збереження природи"

В черговий раз, громадська організація "Всеукраїнське молодіжне об'єднання республіканських християн" в рамках програми "Молоді патріоти - за збереження природи" з 14 червня до 17 червня 20019р. проведе ряд заходів передбачених в програмі: тренінги, зустрічі між молоддю та фахівцями в сфері енергозбереження. Захід буде проведено в Івано-Франківській області на туристичній базі "Карпатка".

Актуальність проекту полягає в тому, щоб сформувати у молодого покоління громадянську позицію про раціональне та економне використання електроенергії і природних ресурсів у господарстві. Підштовхнути молодих людей до європейських методів користування побутовими приладами та ощадливому світогляду, яке посилить зменшення енергозалежності України від зовнішніх постачальників енергоносіїв. Проінформувати молодь про шляхи покращення екологічного стану в державі, оскільки патріотизм - це ще й збереження природних ресурсів Батьківщини. Спонукати молодь до челенджу "берегти природу - це модно"

В роботі тренінгів приймуть участь такі фахівці в сфері енергозбереження та молоді:

- Білявський Максим Леонідович - кандидат технічних наук, докторант, член Міжнародної асоціації нафтових інженерів (Сполучені штати Америки), автор більше 200 наукових публікацій та 20 винаходів, входить до складу редакційної ради журналу "Трубопровідний транспорт" (Україна).

- Бабієв Григорій Миколайович - академік нафтогазової академії України, академік академії будівництва, державний експерт з енергозбереження.

- Угриновський Ігор Зіновійович - Заступник директора Івано-Франківськ Теплокомуненерго та інші фахівці.

- Сакалош Тарас Васильович та Новаківський Євген Валерійович - доценти Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського.

Результатами програми стане потужне обговорення, дискусія між фахівцями та молоддю, котра вже передбачає продовження роботи в цьому важливому напрямку. Розуміння спорідненості енергоощадності, екологічності та патріотизму дає новий поштовх в освітньо-виховній роботі з молодим поколінням.

Інформуємо Вас, що всю інформацію про дану програму буде висвітлено на спеціалізованому інтернет-сайті: www.molod.kiev.ua та інших ЗМІ.

Програма " Молоді патріоти - за збереження природи " проходить за підтримки Міністерства молоді та спорту України.01.06.2018

Відбувся захід "Всеукраїнські тренінги "Молоді патріоти - за збереження природи"

Громадська організація "Всеукраїнське молодіжне об'єднання республіканських християн" в рамках програми "Молоді патріоти - за збереження природи" з 25 травня до 28 травня 20018р. провела ряд заходів передбачених в програмі: тренінги, зустрічі між молоддю та фахівцями в сфері енергозбереження. Захід було проведено в Івано - Франківській області на туристичній базі "Карпатка".

Метою програми є донесення до молоді, що патріотизм це ще й плекання природних ресурсів Батьківщини. Зменшення енергозалежності України від зовнішніх постачальників енергоносіїв. Навчити молодих людей європейським методам користування побутовими приладами та ощадливому світогляду. Покращення екологічно стану в державі.

Новим та найцікавішим аспектом стало відвідання однієї з найбільших котелень Прикарпаття, котра працює на дровах, та музею енергозбереження "Нова Енергія" який є підрозділом Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Молодь наочно мала можливість побачити як сучасно та цікаво можна берегти природу і при цьому комфортно облаштовувати свої домівки. Переконалась у важливості збереження природи, а завдяки представнику ЗСУ - Капітану, кадровому розвіднику Могилі Віталію Сергійовичу перейнялась та занурилась в патріотичні почуття та переконання. Цікаві розповіді про охорону держави від іноземного ворога та необхідність бути ощадливим в себе в середині України глибоко вплинули на молодь.

Наразі підготовлена молодь роз'їхалась по домам розповсюджувати патріотичну та природолюбну ідеологію своїм одноліткам та іншим людям у своєму середовищі.

Захід триває.

Програма "Молоді патріоти - за збереження природи" проходить за підтримки Міністерства молоді та спорту України.10.05.2018

Анонс заходу "Всеукраїнські тренінги "Молоді патріоти - за збереження природи"

Громадська організація "Всеукраїнське молодіжне об'єднання республіканських християн" в рамках програми " Молоді патріоти - за збереження природи " з 25 травня до 28 травня 2018р. проведе ряд заходів передбачених в програмі: тренінги, зустрічі між молоддю та фахівцями в сфері енергозбереження. Захід буде проведено в Івано-франківській області на туристичній базі "Карпатка".

Метою програми є донесення до молоді, що патріотизм це ще й плекання природних ресурсів Батьківщини. Зменшення енергозалежності України від зовнішніх постачальників енергоносіїв. Навчити молодих людей європейським методам користування побутовими приладами та ощадливому світогляду. Покращення екологічно стану в державі. В роботі тренінгів приймуть участь такі фахівці в сфері енергозбереження та молоді:

- Довгуша Євген Олександрович - фахівець з ПАТ Укртрансгаз.

- Білявський Максим Леонідович - кандидат технічних наук, докторант, член Міжнародної асоціації нафтових інженерів (Сполучені штати Америки), автор більше 200 наукових публікацій та 20 винаходів, входить до складу редакційної ради журналу "Трубопровідний транспорт" (Україна).

- Бабієв Григорій Миколайович - академік нафтогазової академії України, академік академії будівництва, державний експерт з енергозбереження.

- Угриновський Ігор Зіновійович - Заступник директора Івано-Франківськ Теплокомуненерго та інші фахівці.

Результатами програми стане потужне обговорення, дискусія між фахівцями та молоддю, котра вже передбачає продовження роботи в цьому важливому напрямку. Розуміння спорідненості енергоощадності, екологічності та патріотизму дає новий поштовх в освітньо-виховній роботі з молодим поколінням.

Інформуємо Вас, що всю інформацію про дану програму буде висвітлено на спеціалізованому інтернет-сайті: www.molod.kiev.ua та інших ЗМІ.

Програма " Молоді патріоти - за збереження природи " проходить за підтримки Міністерства молоді та спорту України.06.06.2017

Відбувся захід "Всеукраїнські тренінги "Енергозбереження - як складова сучасного патріотизму"

За підтримки Міністерства молоді та спорту України Громадська організація "Всеукраїнське молодіжне об'єднання республіканських християн" в рамках програми "Енергозбереження - як складова сучасного патріотизму" з 2 по 5 червня 2017 р. провела ряд заходів передбачених в програмі: тренінги, зустрічі між молоддю та фахівцями в сфері енергозбереження.

Вході роботи учасників, молодь відвідала будівництво майбутньої електростанції на сонячних елементах, котре закладається в Хмельницькому районі, отримала цікаву інформацію про світові новинки в сфері енергозбереження. Мала нагоду поспілкуватись з архітектором Хмельницького району Русланом Петровичем Ільчишиним та відвідати профільне підприємство "Укрелектрокомплект". Відпрацьовано навики роботи з дитячими виховними закладами.

Кількість безпосередніх учасників склала 70 осіб і 5 чоловік оргкомітету. Додатково залучені в якості консультантів 4 фахівця на безоплатній основі. Опосередковано загалом охоплено понад 1770 осіб. Гендерний чинник дотримано.

Найактивніше приймали участь в тренінгах цього року представники Запорізької та Одеської області.

Найбільш зацікавленими в методичній літературі традиційно виявились представники Дніпропетровської, Запорізької та Донецької областей. Це пов'язано з активним бажання зменшення в побуті затрат на комунальні послуги та бажанням втілити нові технології в життя, оскільки кілька представників ВМОРХ є працівниками шахт.

Результат перевершив очікування оргкомітету - цьогорічний тираж нашої книги, переробленої з урахуванням всіх побажань в попередні роки, забрали навіть у дитячі садки. Ряд учасників попередніх років започаткував бізнес у сфері енергетики. Автором останнього випуску книги став наш учасник, котрий став заступником директора Івано-Франківськтпелокомуненерго. Тож, ми допомогли йому обрати шлях до професії. Багато молоді звернулися до оргкомітету з проханням, щоб в наступних семінарах надавати більше інформації про донорські організації, котрі підтримають втілення самих технологій в конкретних населених пунктах. Мається на увазі, бажання молоді в своїх регіонах встановити в громадських містах сонячні батареї, котельні на альтернативному пальному та інші, конкретні дії для зменшення витрат природних ресурсів держави.

Представник нашої Київської міської організації - Ситник Олександр, як кадровий працівник Національно Поліції, в ході тренінгу "Енергозбереження як форма патріотизму", розповів що перемога створюється і в повсякденному житті. Саме плеканням державних ресурсів, не псуванням громадського майна, бережним ставленням до громадських побутових вигод.

Важливим став той факт, що проблематика енергозбереження, патріотизму та розвитку держави в цілому, стала дійсно тою темою, яка жваво спонукала до дискусії і молодь і знаних особистостей. Вході діалогу виявились позитивні настрої між представниками поколінь. Повністю відсутня радянська зверхність до молоді. По нашим розрахункам, кожна гривня вкладена в цей захід з часом поверне державі, що найменше п'ять.

Тож ми уже готуємося до чергових кроків на ниві молодіжного енергозбереження.19.05.2017

Запрошення на всеукраїнські тренінги "Енергозбереження - як складова сучасного патріотизму"

В черговий раз, громадська організація "Всеукраїнське молодіжне об'єднання республіканських християн" в рамках програми " Енергозбереження - як складова сучасного патріотизму " з 2 червня до 5 червня 20017р. проведе ряд заходів передбачених в програмі: тренінги, зустрічі між молоддю та фахівцями в сфері енергозбереження. Захід буде проведено в Хмельницький області на оздоровчій базі "Дружба".

Метою програми є донесення до молоді, що патріотизм це ще й плекання природних ресурсів Батьківщини. Зменшення енергозалежності України від зовнішніх постачальників енергоносіїв. Навчити молодих людей європейським методам користування побутовими приладами та ощадливому світогляду. Покращення екологічно стану в державі. В роботі тренінгів приймуть участь фахівці в сфері енергозбереження та молоді

Інформуємо Вас, що всю інформацію про дану програму буде висвітлено на цьому сайті.

Акцію проводить Громадська організація "Всеукраїнське молодіжне об'єднання республіканських християн".

Дана акція проходить за підтримки Міністерства молоді та спорту України.01.07.2016

Відбувся захід "Всеукраїнські тренінги "Енергозбереження - як складова сучасного патріотизму"

За підтримки Міністерства молоді та спорту України Громадська організація "Всеукраїнське молодіжне об'єднання республіканських християн" в рамках програми " Енергозбереження - як складова сучасного патріотизму " з 25 червня до 29 червня 2016р. провела ряд заходів передбачених в програмі: тренінги, зустрічі між молоддю та фахівцями в сфері енергозбереження.

Вході роботи учасників, молодь долучилась до відкриття заправочних станцій для електромобілів в місті Хмельницький, отримала цікаву інформацію про світові новинки в сфері енергозбереження. Мала нагоду поспілкуватись з мером міста Хмельницький та відвідати профільне підприємство "Укрелектрокомплект".

Кількість безпосередніх учасників склала 95 осіб і 5 чоловік оргкомітету. Додатково залучені в якості консультантів 4 фахівця на безоплатній основі. Опосередковано охоплено понад 1815 осіб.

Найактивніше приймали участь в тренінгах представники Миколаївської та Львівської області.

Найбільш зацікавленими в методичній літературі виявились представники Дніпропетровьської, Запорізької та Донецької областей. Це пов'язано з активним бажання зменшення в побуті затрат на комунальні послуги та бажанням втілити нові технології в життя.

Результат перевершив очікування оргкомітету - основним прохання молоді стало звернення до оргкомітету в наступних семінарах надати більше інформації про донорські організації, котрі підтримають втілення самих технологій в конкретних населених пунктах. Мається на увазі, бажання молоді в себе в регіонах встановити в громадських містах сонячні батареї, котельні на альтернативному пальному та інші, конкретні дії для зменшення витрат природних ресурсів держави.

Представник нашої організації в Запорізькій області - Дмитро Рубашко пообіцяв вирішити з Матвіївським комунальним підприємством питання щодо сертифікації та готовності прийняти таке обладнання. Буде надано повну прозору інформацію та доступу щодо його експлуатації і сервісу. Щоб стати прикладом та майданчиком для тестування такої діяльності всієї України.

Представник Хмельниччини - Віталій Могила, як кадровий військовий, в ході тренінгу "Енергозбереження як форма патріотизму", розповів що перемога створюється і в тилу. Саме плеканням державних ресурсів. Військовим легше виконувати свої обов'язки, коли за спиною у них динамічно зростаюча держава.

Миколаївський керівник ВМОРХ - Красильщиков Єгор захопився створенням ОСББ, з метою втілення енергозберігаючих технологій в житлових будинках, котрі місцеві ЖЕКі не давали втілити. Хмельницькі колеги розповіли як це втілити вході тренінгу "Збережи енергію".

Цікавим став той факт, що проблематика енергозбереження, патріотизму та розвитку держави в цілому, стала дійсно тою темою, яка жваво спонукала до дискусії і молодь і знаних особистостей. Вході діалогу виявились позитивні настрої між представниками поколінь. Повністю відсутня радянська зверхність до молоді. По нашим розрахункам, кожна гривня вкладена в цей захід з часом поверне державі, що найменше п'ять.

Тож ми уже готуємося до чергових кроків на ниві молодіжного енергозбереження.


26.06.2011

Святкування Дня Молоді було особливим

Цього року в Україні святкування Дня Молоді було особливим. Республіканська Християнська молодь спільно з давніми друзями: Українською лігою молодих підприємців, ВМГО "Молодіжний Колорит" та Українським молодіжним об'єднанням провели по всій території України акцію "Чисте місто". Тож дощ, котрий змусив мінімізувати наші заходи на Майдані Незалежності в Києві, для свідомих молодих людей не став завадою в черговий раз принести користь нашій Батьківщині!

В Миколаївський області прибрано Спаську Косу.

  

В Хмельницькому, Львові та Івано-Франківську прибрано місцеві парки.
© 2005-2019
Портал "Молодість"
Адреса: м.Київ, вул.Горького, 95
Телефон: (044) 374-07-10
E-mail: info@molod.kiev.ua